asociatiaporumbeiosorhei
280 poze   1363 vizite

rase de porumbei romanesti

Asociatia i-si propune cresterea si ameliorarea urmatoarelor rase de porumbei romanesti:Urias de Salonta, Castanii de Craiova, Negru Trenati de Bucuresti, Voiajori Romanesti de frumusete si Zburatori vargati romanesti

Albumul selectat contine subalbume care pot fi accesate din lista de albume din partea stanga.

Comentarii, mesaje pentru acest album:
Nume:

Mesaj:

Acesta este un comentariu public care va fi afişat pe această pagină. Pentru a trimite un mesaj privat, foloseşte funcţia "Trimite Mesaj" din partea de sus a paginii.

Acest album nu are incă nici un comentariu.
Către: asociatiaporumbeiosorhei

Mesaj:
Mesajul a fost trimis.
Trimite mesaj Înapoi Nu poți trimite un mesaj fără conținut! Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje. Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp. A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.